JM POLAND

Pracuj w branży muzycznej: dołącz do nas

 

JM_NIGHT2d

Polska filia międzynarodowego stowarzyszenia Jeunesses Musicales International szuka do swojego zespołu młodych, kreatywnych ludzi do wsparcia poszczególnych projektów.

W naszym stowarzyszeniu zajmujemy się upowszechnianiem muzyki – tworzymy młodzieżowe orkiestry i big bandy, wysyłamy młodych muzyków na zagraniczne festiwale i stypendia oraz działamy w przestrzeni miejskiej. Na swoim koncie mamy np. zorganizowany koncert symfoniczny…na Dworcu Centralnym w Warszawie i pobity rekord z holenderską orkiestrą młodzieżową, 22 występy w ciągu 7 dni w całej Polsce!

Jeśli jesteś uczniem/studentem/osobą szukającą ciekawych ludzi i doświadczeń – weź udział w naszym spotkaniu informacyjnym! Dowiesz się wszystkiego o naszych działaniach i przekonasz się, że praca z nami to świetna szansa na zaliczenie studenckich praktyk – szczególnie jeśli interesujesz się branżami takimi jak: eventy/muzyka/festiwale/kultura/sztuka/social media/PR. Doświadczenie muzyczne nie jest wymagane.

Osoby, które się sprawdzą jako wolontariusze mają szansę na trwałą współpracę z wynagrodzeniem. Dodatkowo posiadamy pewną liczbę prac płatnych w ramach konkretnych projektów. Zrób pierwszy krok – przyjdź na „JM night” 9 listopada!

Miejsce i termin spotkania:

9 listopada 2013, godz. 18:00

Centrum Promocji Kultury (Warszawa, ul. Podskarbińska 2)

Program:

- Prezentacja naszych dotychczasowych działań (m.in premiera filmu dokumentalnego o Lutoslawski Youth Orchestra, naszej orkiestrze która powstała przy wsparciu londyńskiej filharmonii)

- Koncert kameralny młodych muzyków z Chorwacji (Majstorović/Horvat/Glojnarić) fortepian i flet

- otwarta dyskusja/rozmowa przy przekąskach i winie

- ewentualna nieformalna kontynuacja wieczoru w przestrzeni klubowo-rozrywkowej :)

Zapisz się na wydarzenie na facebooku!

Inne artykuły