JM POLAND

Jazzo: koncert i jam session!

jazzo

W sobotę 16-go listopada zapraszamy na koncert pierwszego polskiego big bandu złożonego z młodych muzyków z całej Polski! W programie to co w jazzie najlepsze, czyli: niesamowita energia płynąca ze sceny, standardy i hity muzyki jazzowej które wszyscy znamy!

Dzięki dotacji przyznanej przez MKiDN mogliśmy zebrać wspaniałych, zdolnych muzyków z mniejszych i większych miejscowości z całego kraju i zbudować z nich prawdziwy, jazzowy big band rodem z amerykańskich scen lat 30-tych! Nad wszystkim czuwają znakomici, profesjonalni muzycy z Krzysztofem Herdzinem – orkiestratorem nagrodzonej Oscarem muzyki do filmu „Marzyciel”, na czele. Sobotni koncert to zwieńczenie tej współpracy podczas wyjątkowego wieczoru pełnego swingu i pozytywnych wibracji!

A po koncercie coś naprawdę niesamowitego, czyli JAM SESSION z wykładowcami Jazzo! Jedyna taka okazja, żeby zobaczyć na żywo jak młodzi ludzie grają z najlepszymi: Krzysztofem Herdzinem, Cezarym Konradem (sekcja rytmiczna), Jerzym Małkiem (trąbki i puzony) i Ryszardem Borowskim (saksofony)

Kierownikiem artystycznym projektu jest Krzysztof Herdzin – światowej sławy pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent, multiinstrumentalista, wykładowca akademicki.

Jazzo to projekt realizowany przez Nowe Stowarzyszenie Jeunesses Musicales Poland

Zapraszamy do klubu „Skwer” – filii Centrum Artystycznego „Fabryka Trzciny” w sobotę 16 października o godzinie 20:00. WSTĘP WOLNY!

Inne artykuły